Hypnóza

 Kontakt

O mne

Na úvod chcem napísať, že o sebe nerád hovorím, tým skôr, že internet začína byť veľmi osobný. Stačí spomenúť facebook a podobne. Aj preto budem stručný. Mám 38 rokov a hypnóze sa venujem ako hypnoterapeut dávno, mám za sebou 19-ročnú prax [rok 2012] a ako jediný na Slovensku sa špecializujem hlavne na reinkarnačnú hypnózu a prešiel som všetkým, čo v hypnóze existuje. Hypnóza nie je len moja práca, ale určite je to aj moja záľuba. Považujem sa za nástupcu a pokračovateľa bývalých československých psychotronikov, ktorí mali serióznu úroveň, ale ja sa snažím mať podstatne vyšší level, ako mali oni a to tiež súvisí s internetom a obrovskou konkurenciou, ktorá na ňom momentálne je, a v ktorej som sa presadil. Je predpoklad, že budúcnosť ešte pritvrdí.

V súčasnej akademickej obci, nie len na Slovensku, je smutná situácia v tom, že jednotliví autori neprichádzajú s vlastnými súvislosťami a teóriami, opisujú po sebe, dochádza aj k plagiácii a v lepšom prípade sa vzájomne citujú. Ja na mojich stránkach píšem moje vlastné veci, teórie, súvislosti a myšlienky. Sú to moje názory. Nikto nie je neomylný,ani ja nie som, ale určite som sa snažil písať veci, ktorým aj sám verím. Teórii hypnózy som sa venoval na mojich stránkach najviac. Neobišiel som ani najzložitejšie témy, ako je teória osobnosti a jej súvislosti s reinkarnáciou. Mojou vierou v reinkarnáciu som sa nikdy netajil a aj o tom sú moje stránky. Reinkarnáciu som dal do súvislostí s modernou psychológiou, to je podľa mňa môj najväčší prínos aj preto, že reinkarnačná hypnóza začína byť dôležitou súčasťou modernej hypnoterapie. Čo sa týka výskumu reinkarnácie, v tejto oblasti nie sme úplne na začiatku cesty, ale máme pred sebou ešte dlhú cestu výskumov, kým pochopíme všetky dôležité súvislosti, mechanizmy a faktory.

Na koniec, po formálnej stránke mám certifikát ako hypnoterapeut a kto má záujem o hypnózu v dobrej kvalite, tak sa môžete na mňa obrátiť.

Certifikát

Love&peace
 
Daniel Gershom

 


 

Hypnóza

Tvorba web stránok, SEO - optimalizácia pre vyhľadávače, webdesign © 2005 - 2018 Hypnóza.sk, Daniel Gershom

Hypnóza