Zážitky z reinkarnačnej hypnózy


Myslím si, že k lepšiemu pochopeniu regresnej hypnózy prispeli moje vlastné zážitky z hypnózy. Aj vďaka tomu, že som túto techniku zažil pred rokmi na sebe, dokážem lepšie pochopiť duševné procesy a prežívanie mojich klientov, ktorých hypnotizujem. Do hypnózy som sa dostal pomerne ľahko a ako prvý som zažil karmicky najsilnejší zážitok. Uvedomil som si, že som námorník na plachetnici. Bol som vzadu na palube. Asi to bol klipper. Prvý dojem som mal, bola noc bolo tam strašne vlhko a všade tam bol špecifický pach z rýb z morskej vody a zo špiny, ktorá tam bola. Uvedomil som si, že my ako radoví námorníci, sme ani nevedeli, že kde na mape sa nachádzame. Sextant vedel používať asi iba kapitán. Hneď ďalší dojem som mal, že som mal dosť nekonečnú službu, neviem možno aj 16 hodín v kuse, čo mi vôbec nevadilo. Oblečený som mal starý ale teplý kabát. Uvedomil som si, že všetci sme boli dosť drsní chlapi. Vrátane jedného kňaza, ktorý bol rovnako drsný ako my. Robil tam vzadu na palube, také improvizované obrady aj keď je možné, že ako kňaz ani nebol vysvetený a holdoval alkoholu. Takmer všetky choroby sa riešili rumom a uvedomil som si, že ma poriadne boleli zuby. Pamätám si, že tam na palube bol nejaký konflikt, ktorý rýchlo prešiel do bitky a poriadne som to schytal. Skončil som s ranou na krku (od malička sa mi v tých miestach robili vyrážky) a všeobecne tam bola šikana, veľmi zlá strava, sušené mäso od vlhkosti plesnivelo aj ostatné potraviny. Bola to hrôza, možno aj preto si dokážem vážiť a vychutnať v súčasnom živote dobré jedlo. Dokonca som teraz aj vegetarián. Rovnako voda mala divnú pachuť. Spávali sme na drevených laviciach. Ja som mal drevený výklenok vedľa schodov do podpalubia. Aby sa námorník dobre vyspal musel spať natiahnutý na bruchu a s hlavou na boku. Ešte dnes tak niekedy spávam. Pravda je, že námorníci spali vo veciach a ani hygiena im veľa nehovorila. Vo voľných chvíľach hrávali námorníci karty, na ktorých boli znázornené dobové polovyzlečené ženy. No na palube nijaké ženy neboli. Bolo to preto, aby sa predišlo konfliktom. Často som myslel na to, že ako sa z tej lode dostanem, bola to neriešiteľná situácia. Myslím si, že na tej lodi neboli nijaké delá a neviem ani o tovare (možno tam bol), možno to bola poštovná cestovná alebo objaviteľská loď. A pamätám si, že som nemal nijaké doklady. Ďalší dojem bola strašná víchrica, možno uragán. Pamätám si, že mi nerobilo nijaký problém liezť v tom čase ľanovým rebríkom a skasávať plachty. Počas víchrice bola vykasaná iba kosatka. Na druhý deň bolo kontrastne čisté nebo a takmer bezvetrie. V noci bola prekrásna hviezdna obloha. Pamätám si, že mi námorníci sme boli strašne poverčivý a verili sme v Poseidona. Dôležitým aspektom mojej karmy bola židovská karma, ale k tomu sa nebudem bližšie vyjadrovať.

Ďalší karmický zážitok som mal na nejakom ostrove, boli tam ostrovy blízko seba, plával som v lagúne a používal som takú zvláštnu techniku plávania na chrbte – nohy rovnako ako je technika prsia, ale na chrbte a ruky polovičné prsia na chrbte. Hneď som si uvedomil karmickú súvislosť, že z tých obyčajných vecí, z ktorých sa dokážem veľmi tešiť a prežívať slasť je na prvom mieste plávanie, piesočnatá pláž a krištáľovo čistá morská voda. Dúfam, že to ešte viackrát zažijem v súčasnom živote.

Moje ďalšie reinkarnačné zážitky boli iné. Boli to dva moje ženské životy. Prvý dojem som mal, bol som dievčatko vonku bolo celkom teplo, a ja som bol(a) poriadne vyobliekaný(á). Mal(a) som na sebe také svetlé šaty a v ruke slnečník. Bolo mi v tom poriadne teplo. Nebol(a) som tam sama, niekto tam bol so mnou. Vedľa mňa bola podlhovastá fontána. Bola neudržiavaná . Bol tam park, ktorý podľa mňa voľne prechádzal do lesa. Na konci fontány bol taký tiež neudržiavaný kaštieľ. Ďalší ženský život som mal(a) taký dosť nudný. Väčšinu tohto života som prežil(a) na maličkej železničnej stanici, na ktorej som býval(a) mal(a) som takú izbičku, ktorá mala malé okno tesne nad zemou na tej stanici a viem, že som na niekoho čakala, na nejakého vojaka a myslím, že som sa nedočkal(a). Myslím si, že to bol môj priamo predchádzajúci život, možno to bolo v Poľsku.

Ďalší život v hypnóze som mal našťastie mužský. Bol som nejaký pútnik už v pokročilom veku, vyzeral som veľmi dôstojne. Mal som na sebe plášť, v ruke veľkú palicu a putoval som po vyprahlej krajine. Myslím si, že to putovanie malo náboženské dôvody.

Ďalší karmický zážitok bol dosť hororový. Centrom toho zážitku bola krištáľová lebka v brazílskom pralese. Asi som bol duchovná bytosť(bolo nás tam viac) a viem, že sme všetci pociťovali z tej lebky hrôzu. Dnes verím tomu, že táto lebka nevznikla vybrúsením, ale nejakým temným paranormálnym spôsobom.

Teraz sa zameriam na niektoré zaujímavé prípady reinkarnačnej hypnózy z mojej praxe. Mnohí racionálne založení moderní ľudia si položia otázku, že či je možné získať a overiť osobné údaje a iné informácie z hypnózy. Áno, dá sa to, ale určite to nie je pravidlo. Ja som sa tiež s takýmito prípadmi stretol. Tu musím zdôrazniť, že rešpektujem diskrétnosť a anonymitu mojich klientov. Kedysi som hypnotizoval jedného chlapca, je atlét a mal v sebe poriadnu agresivitu, ktorú múdro kompenzoval športom. Bok hlboko hypnabilný. V minulých životoch bol väčšinou vojak v rôznych dobách aj keď tam mal aj nejaký milý ženský život. V priamo predchádzajúcom živote bol americký vojak vo Vietname kde aj zahynul. Americký vojaci tam robili strašné zverstvá. Na známke na krku mal meno Michal James, volal sa Michael James a podľa mojich informácií sa také meno nachádza na pamätnom múre padlých vojakov vo Washingtone. Chcem vás požiadať, že keď niekto z vás bude pritom pamätnom múre, tak to ešte raz pozrite, že či tam je skutočne také meno a napíšte mi.

Ďalší zaujímavý prípad som mal, hypnotizoval som jednu krásnu modelku, nebudem menovať, nazval by som ju modelka s krásnymi smutnými očami, ona bola(už som ju dávno nevidel)typ krásy, že bežná fotografia nedokáže zaznamenať jej duševnú krásu a jej smutné fluidum. Mala aj fóbiu, ktorej sa zbavila. Minulé životy mala rôzne, no karmicky najsilnejší zážitok mala, bola židovský chlapec, ktorého cez druhú svetovú vojnu deportovali do koncentračného tábora. To čo tam prežila bol strašný horor, aj tam zahynula v plynovej komore. Veľmi zaujímavé bolo, že v hypnóze rozprávala po hebrejsky vtedy som sa prvýkrát stretol s veľmi autentickou xenoglosiou. Volala sa Manfred Dubot, tak si to meno z hypnózy pamätám, len neviem ako sa to píše. Tiež keď budete niekto na výlete v koncentračnom tábore, tak tam pozrite to meno a napíšte. Už sa mi stalo, že som hypnotizoval aj niektorých bohatých ľudí. V takýchto prípadoch býva karma špecifickejšia. Hypnotizoval som jedného pána, ktorý je riaditeľom jednej nábytkárskej spoločnosti. V minulých životoch bol stále nejaký remeselník. Napríklad vyrábal drevené sudy. Ďalší zaujímavý prípad som mal, hypnotizoval som jedno dievča, ona bola v predchádzajúcom živote zdravotná sestra v Musoliniho Taliansku. Bola to dobrá drina. Videla sa v zrkadle a ja som jej vsugeroval, že si ten obraz bude intenzívne pamätať, tak som vytvoril v jej mysli takú psychotronickú fotografiu. Zaujímavé je na tom to, že ona vie dobre kresliť. Tak sa po hypnóze nakreslila na čapici mala taký sestričkovský krížik. Ďalej som hypnotizoval jedného študenta architektúry. Vsugeroval som mu, že sa mu vybaví minulý život, ktorý súvisí s jeho záujmom o architektúru. V jednom minulom živote bol spoluarchitekt, staval krásnu katedrálu. Bolo to veľmi zaujímavé túto tému tiež ponechám neuzavretú, pretože verím, že ma ešte čakajú prípady, ktoré budú zaujímavé a klienti mi ich dovolia zverejniť.

Odporúčame zaujímajé stránky www.proofofreincarnation.com (v angličtine).

Love & Peace
Daniel Gershom