Hypnóza, hypnoterapia a ľudské podvedomie očami profesionála. Všetko, čo ste chceli vediet.

Na červenom gauči u Jana Krausa

Už prešlo dlhých 6 rokov, čo som si sadol na obávaný gauč u majstra svojej profesia, pána Jana Krausa. Show Jana Krausa považujem absolútnu špičku v talkshow v Čechách a na Slovensku. Preto mi bolo veľkou poctou, keď mi zavolali z produkcie, aby som prijal ich pozvanie. Táto show je výnimočná v tom, že sa do nej nemôžete dostať, lebo chcete. Jediný spôsob je, že vás nájde a vyberie produkcia. Následne s vami spraví rozhovor a potom už vás v deň natáčania čakajú v divadle.

Hosťami vtedy boli Michal Viewegh, najznámejší český spisovateľ, česká speváčka Olga Lounová a ja. Povedal som si, že keď zvládnem rozhovor na červenom gauči, zvládnem už akýkoľvek ďalší. Ako spomienku som si doniesol figúrku Jana Krausa, ktorá sa nedá kúpiť, majú ju len jeho hostia a doteraz sedí u mňa na parapete a dohliada na hypnoterapiu všetkých klientov.

Celý štáb bol perfektný a správne nastavený. Na otázku maskérky po tom, ako ma upravila, či mi to pomohlo, dôsledne sa na mňa pozrela a odtušila:„Ani moc ne.“ Potom za mnou prišiel režisér, aby mi povedal ako to prebehne. „Martine, když dohraje kapela, Jan Vás oznámí, otevřou se dveře a vejdete dnu. A kdyby se Vám nechtělo, bude tam stát asistent, ten do Vás postrčí.“ Zvládol som to bez postrčenia 😊

Som veľmi vďačný, že som dostal túto príležitosť, a že som obstál v rozhovore so cťou.

Pokiaľ ste moje vystúpenie ešte nevideli, môžte si ho pozrieť na youtube po kliknutí na TENTO LINK.

Samozrejme ak vás zaujala hypnóza a hypnoterapia, tak mi napíšte na martin@hypnotherapy.sk

HME, s.r.o. Všetky práva vyhradené.